Kayıt ol Giriş yap

Parçalarınızı yeni jenerasyon üretim metotları ile direk 3d tasarım datasından inşa edin. Parçanıza uygun ideal üretim yöntemini keşfedin.

Ön seri üretim; prototip aşaması ile tam ölçekli üretim arasındaki boşluğu kapatmak için ideal yöntemdir. Benim Fabrikam’ın ön seri üretim servisi ile daha hızlı pazarlamaya başlayın. Düşük adetli parçalarınızı yeni jenerasyon katmanlı üretim ile direk 3d tasarım datasından inşa edin. Bu daha büyük miktarlarda üretim yapmadan önce pazarı test ederken stokunuzu yönetmek için ideal bir çözümdür. Tam ölçekli üretim için hazır olduğunuzda tam ölçekli üretiminiz sizin özel üretim çözüm önerileri sunalım.

Benim Fabrikam, yeni jenerasyon 3d baskı teknolojileriyle birlikte, cnc işleme, lazer kesim, metal bükme, silikon kalıplama hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca parçanızın beklentilerinizi karşılaması için gerekli yüzey işlemlerini Parçanızın verimi ve üretim kalitesini artırmak için özel jigler, bağlantı parçaları, şablon ve gösterge gibi üretim yardımcıları eklenebilir.

  • Tasarım değişikliklerinde esneklik tanır
  • Ürünleri özelleştirme / kişiselleştirme imkanı sunar
  • Üretim sürecini iyileştirip ve hızlandırır
  • Maliyetten ve zamandan tasarruf sağlar

Görseller:

Benim Fabrikam

Benim Fabrikam v2.49 · © Tüm hakları saklıdır.