Kayıt ol Giriş yap

Nasıl Çalışırız?

Benim Fabikam ürün fikrinden seri üretime kadar olan süreçteki tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunar.

Benim Fabrikam ürün fikrinden seri üretime kadar uzanan sürecin her aşamasını tek lokasyondan yürütebilmenize olanak tanır. Prototip, ön seri üretim, maket yapımı / model ve fonksiyonel parça üretiminde sahip olduğu tüm altyapıyla size yardımcı olmayı amaçlar. Fikirden üretime giden sürecin tüm etaplarını sizin için çözebilir ve projenizi anahtar teslim üretim garantisi verir. Sürekli parça kalitesi, zamanında teslim.

Ürün fikri

Yeni ürün fikriyle başlayan üretim sürecinde ekibimizden destek alabilir, sorularınıza çözüm bulabilir, yeni fikriler edinebilirsiniz. Fikrinizi yaratıcı bir ekiple paylaşmak onu geliştirmek için ideal bir yöntemdir ve ekibimiz bu süreçte size destek olmaya her zaman hazırdır.

3D Tasarım

Benim Fabrikamın mühendis ve endüstriyel tasarım ekibi fikirlerinizi ürünleştirmek üzere tasarım sürecinde size destek olabilir, ürününüzün işlevine uygun olarak, form ve fonksiyon konusunda size her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

3D çizim

Tasarlanan bir parçanın, 3 boyutlu yazıcı, cnc işleme, silikon kalıplama gibi üretim metotlarıyla üretilebilmesi için bilgisayar ortamına aktarılması, üretilecek parçanın 3D çizimi yapılması gerekmektedir. Ekibimizdeki mühendis ve tasarımcılar parçanızın üretime uygun 3D çiziminin yapılmasında da size yardımcı olurlar.

Üretilebilirlik

Her üretim metodunun farklı avantajları ve limitleri vardır. Uzman ekibimiz değerlendirmeleri doğrultusunda parçanın analizi yapılır ve üretim metodunun duvar kalınlıkları, çıkış delikleri gibi limitleri incelenir ve onarımı yapılarak üretime hazır hale getirilir.

Üretim metodu

Tasarlanan parça için kullanım alanı, malzeme ihtiyacı gibi pek çok girdi üretim metodunu etkiler. Pek çok farklı üretim metodu sürecine hakim olan Benim Fabrikam parçanız için ideal üretim metodunu belirler ve böylelikle üretilen parça ihtiyaçlarınız olan ile birebir örtüşür.

Üretim

Benim Fabrikam 3 boyutlu baskı metotları başta olmak üzere pek çok üretim metoduna hakimdir ve bu çeşitlilik sayesinde her parçanın üretimini yapabilecek kapasitededir. Sürekli yüzey kalitesi, sağlam parça, tasarımınıza uygun malzeme ve yüzey işlemleri garanti eder.

Test

Üretimi yapılan parçanın fiziksel ve mekanik testlerini yapan ekibimiz tüm analizler doğrultusunda parçanızı seri üretime uygunluk açısında hazırlar ve çoklu üretime uygun aşamaya getirir.

Seri üretim

Ürünün ilk prototip yapımı ile başlayan süreci seri üretime kadar devam ettiren Benim Fabrikam tasarımınızı kusursuz bir biçimde, zamanında anahtar teslim olarak tamamlar. Parçanızın tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğrultuda seri üretimine geçilir.

Benim Fabrikam

Benim Fabrikam v2.49 · © Tüm hakları saklıdır.