Kayıt ol Giriş yap

Yeni ürün tasarımınızın prototipini yapın. Hızlı başarısız olun, daha fazla yineleyin ve tasarımlarınızı her zamankinden daha hızlı üretin.

Benim fabrikam, yüklü seri üretim yatırımı yapmadan fonksiyonel prototiplerle test edip, geri bildirim alma imkanı sağlar. Hızlı prototipleme ile form, uyum ve işlevi değerlendirmek için yeni fikirleri test edebilirsiniz. Uzman ekibimiz/takımımız prototip ve düşük adetli üretimlerinizde doğru üretim metodu ve malzeme seçiminizde öncülük etsin/yardımcı olsun.

Benim fabrikam prototipinizi üretmek için; 3d yazıcı baskıları yanı sıra (LLF, FDM), cnc işleme, lazer kesim, silikon kalıplama, metal bükme ve vacuum forming gibi hizmetler de vermektedir. Parçanızın mükemmel olması için gerekli tüm yüzey işlemleri mevcuttur

Prototip Nedir/ Prototip Ne demek?

Prototip, bir ürünün seri imalata geçmeden, üstünde endüstriyel tasarım veya mühendislik değerlendirmeleri uygulanabilmesi için üretilen ön modeldir. Bir çok başarılı ürün pazarda yerini almadan evvel bir çok prototipi yapılıp üstünde defalarca testler uygulanıp geliştirilir.

Günümüzde prototipler, pazarlama ekiplerinin yeni çıkaracağı ürünleri potansiyel müşterilerine tanıtıp ön sipariş almak içinde kullanılmaktadır.

  • Müşterilerinize ve yatırımcılarınıza ürününüzün bir modelini gösterin
  • Ürününüzün görünümünü, boyutlarını ve özelliklerini gösterin
  • Tasarım kusurlarını belirleyerek zamandan ve paradan tasarruf edin
  • Farklı renkler, yüzey dokuları vb. ile çoklu sürümler oluşturun.

Görseller:

Benim Fabrikam

Benim Fabrikam v2.49 · © Tüm hakları saklıdır.