Kayıt ol Giriş yap

Biz Kimiz?

3 boyutlu baskı ve hızlı kalıplama gibi yeni jenerasyon üretim tekniklerinde uzman olan ekibimiz; bunların yanında bilinen üretim tekniklerini de kullanarak tüm hızlı prototipleme ve ön seri üretim ihtiyaçlarınız için çözümler sunar.

Konseptten üretime giden yolda katmanlı üretim teknolojileri (3d printer baskı) başta olmak üzere, pek çok üretim tekniği kullanan Benim Fabrikam Benimfabrikam.com internet sitesi ile nihai tüketiciye de (SİL nihai tüketiciye ve son kullanıcıya hizmet vermeye başlamıştır) hizmet vermeye başlamıştır. Uzman ekibimiz; tasarımlarınızı kısa sürede, yüksek kalitede ve uygun fiyatlarla gerçeğe dönüştürmek için 3 boyutlu baskı teknolojileri, çok eksenli CNC işleme, lazer kesim, silikon kalıplama gibi teknikleri ileri teknoloji ekipmanlarla uygulamakta; Otomotiv, Medikal, Savunma ve Havacılık endüstrileri başta olmak üzere, fonksiyonel parça, hızlı prototip, ön seri üretim ve maket yapımı ihtiyacı olan üreticilere çözümler sunmaktadır.

Benim Fabrikam’da kullanılan endüstriyel lazer tabanlı katmanlı üretim yapan makineler piyasadaki 3 boyutlu yazıcılardan, teknoloji ve üretilen parça kalitesi açısından çok farklıdır. Bu makineler gerçek enjeksiyon kalıplama teknolojisine muadil ürünler üretmekte ve gelişmiş bulut tabanlı yazılım alt yapısı sayesinde istenilen ürünlere çok daha kolay ulaşılabilmektedir.

Benim Fabrikam olarak çalıştığımız firmalar için parça üretmiyor, çözümler sunuyoruz. Mevcut altyapımız ile maket yapımı, model, prototip gibi ihtiyaçlarınıza uygun olarak ideal üretim yöntemleri, malzeme ve yüzey işleme seçenekleri ile ilgili size yardımcı oluyoruz. Sonuç olarak, rekabetçi bir pazarda fark yaratmanız için standart üretim metotlarınızı yeni çağa taşıyoruz.

Benim Fabrikam

Benim Fabrikam v2.49 · © Tüm hakları saklıdır.